• Kredi Notum Düşük Nasıl Kredi Alabilirim ?
  • Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler ?

Sıkça Sorulan Sorular

Tarafımıza yönlendirilen en popüler sorular aşağıdaki gibidir.

Şubeye gidip sıra beklemek yoğun iş temposu olan kişilerin korkulu rüyası diyebiliriz. Bunun için sıra beklemeden internet bankacığından ve ATM’ lerden kredi başvurusunda bulunup , onaylanan kredinizi ilgili hesaba aktarıp kolayca işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Taksitli nakit avans, ihtiyaç kredisi desteği olarak nitelendirilmektedir. Kredi ile aynı şartlar taşısa da çeşitli farklılıkları vardır. Taksitli ihtiyaç kredileri 12 ay ile 36 aya vadelendirilirken taksitli nakit avans 3 ay ile 12 ay arasında vadelendirilmektedir. İhtiyaç kredilerine nazaran faizleri daha yüksektir. Limitler kredi kartından taksitlendirilir. ATM ve çağrı merkezi üzerinden de kullanılabilir

İki tür gelir belgesi bulunmaktadır.Biri maaş yazısı bir diğeri ise maaş bordrosudur. Çoğu firmalar çalışanlarının aldıkları maaşı detaylı olan gelir belgesinde yani maaş bordrosuna yansıtmaz . Kişilerde kredi kullanımı yaparken aldığı maaş resmiyette az gösterildiği için gelirleri yetersiz kalır.Bunun için bankaların çalışanlardan maaş yazısı talep eder maaş yazısı evrağında detay yoktur kişiler gerçek gelirlerini bu evrakla yansıtabilir.

Yaş sınırlaması elbette vardır. Her bankanın yaşlı müşterilerine uyguladığı kredi verme politikaları farklıdır. Kimi banka 70 yaşına kadar kredi kullandırırken kimi bankalar 80 yaşına kredi kullandırabiliyor. Kredi girişleri yapılırken vadeler kısa tutuluyor ve çıkan masraflar genellikle yüksek olabiliyor

Firmamızın faaliyeti gereği danışmanlık şirketleri genel olarak her bankanın kredi verme politikalarını araştırıp öğrenirler. Uzman kadrosuyla hangi bankanın hangi müşteri profiline kredi onaylayacağını iyi bildikleri için kredi onay aşamasında zorluk yaşamazlar .

Bankalarda olumsuz sonuç almanızda ki en büyük faktörlerden birisi bilinçsizce yapılmış olumsuz başvurulardır. Bugün bir başvuru yaptıysanız 6 ay sonra bugün o başvuru sistemden silinir. Bankalar sistemlerinde son 6 aylık başvuruları görüntülemektedir.

Acil Krediye mi ihtiyacınız var hemen arayın yetkilisine danışın..!